Recenze Hecht

Hecht 5038

Hecht 5038

Ověřený zákazník Jarabák.cz Jarda

Zakoupeno v Jarabák.cz

rychle sestavitelný a lehký při sekání

Hecht 9440

Hecht 212

Hecht 212

Miroslav Bláha Miroslav Bláha

• Nedoporučuji nákup, po ujetí 40 metrů začalo vypadávat kolečko
  • a po nasazení už nedrží

Zvažte nákup, levné zboží za hodně peněz !!!

HECHT 5564 SX 5 in 1

HECHT 5564 SX 5 in 1

Přidáno: 8. října 2021

• jedině cena
  • všechno ostatní

Předchozí sekačku jsme měl repasovanou od jiné firmy, nebudu uvádět výrobce, aby to nevypadalo jako nekalý konkurenční boj). Vydržela mi 10 let, než jsem usoudil, že je čas na novou. Koupil jsem tuto vzhledem k dobře vypadajícímu poměru cena/výkon. Ale už od začátku je všechno špatně. Startovací šňůra je tak dlouhá, že mi nestačila ruka - měřím 180 cm. Motor má spotřebu zhruba dvakrát vyšší, než měla předchozí srovnatelná, o mnohem vyšší hlučnosti ani nemluvím. Centrální nastavení je špatně odstupňované - v nižších výškách prakticky nijak, Nemám nijak náročný terén - pozemek zhruba 30 x 40 metrů, přesto již po první sezóně přestal víceméně fungovat pojezd, zřejmě pastorky v kolech. Po DVOU sezónách, chvíli po uplynutí záruky se mi během sekání utrhl nůž. Motor startoval čím dál hůř a pojezd byl mimo absolutní rovinu v podstatě nepoužitelný. Odvezl jsem sekačku do servisu. Cena za opravu po necelých dvou sezónách sekání (zhruba jednou za 3-4 týdny) dělala přes 5 tisíc. Vlastně cena za novou menší sekačku. Už NIKDY si nekoupím nic od Hechtu - je to naprostý šmejd.

Hecht 971W

Hecht 971W

Ověřený zákazník NAKO Sonja

Přidáno: 6. října 2021

Zakoupeno v NAKO

• Jde rozebrat na menší délku ještě jsme neřezali.
HECHT 746 BS

HECHT 746 BS

Přidáno: 5. října 2021

• Velmi dobrý motor, výborný pomocník
  • Nutno číst záruční list na co se záruka vztahuje

Velmi dobrý stroj, ale špatné doplňky. Po necelém roce,
natočeno cca 5motohodin se rozpadla tzv pneu. Je to plast
zvětšil se průměr(roztáhla se) začala spadávat. Pokus o reklamaci nevyšel protože na spoustu doplňků se záruka nevztahuje. Ta tzv pneu ujela asi 50m a rozpadla se, teď musím shánět náhradní kolečko. Přístup firmy je hrozný.

Hecht 690

Všestrané využití na zahrádce

Hecht 6642

Hecht 6642

Přidáno: 4. října 2021

• Dobře startuje i po delší odstávce
  • Oboustranné nože
  • Startér
  • Drcení deklarovaných větví 100mm není možné
  • Slabá ochrana proti vylétávání kusů dřeva
  • Úzká kolečka na převoz
  • Rychle se ucpává
  • Cena je dost přehnaná
  • Upadávají šroubky a držáky

Koupili jsme si tuto drtičku v domění, že nám pohodově rozdrtí větve z kácených stromů. Stačí ovšem jedna Jíva a drtička se okamžitě ucpe. Vyčistit ji je otázka ne minut ale i hodin, protože nějaký moudrý soudruh zapoměl dole udělat dvířka kterými by jste mohli namotanou větev uvolnit. Po rozebrání jsem zjistil, že je špatný sklon statického nože - měl by být kolmo k noži a ne v úhlu. Ihned po nákupu jsme museli rozřezat nosič koleček a rozšířit je (svařil sem si na to rám) protože i na rovince není možné ujet 10 metrů bez toho, aniž by se vám drtička nepřevrátila. Gumové pásy které mají zabránit proti vylétávání kusů dřeva zpět jsou prakticky úplně k ničemu. Ten materiál je tak tenký, že nezabrání ani malým štěpkám aby nevylétly zpět proti obsluze natož potom těm větším. Dolet bývá i 10 metrů dost velkou rychlostí!!! Vždy když drtíme, nikdo nesmí stát před drtičkou aby ho to nezranilo. 100mm průměru větví které jsou deklarovány... Tak na to rovnou zapomeňte, protože na to je to moc slabý motor a okamžitě se začne dusit. Musíte větev držet v ruce a pomalu ji nechávat ukousávat. Rány které při těchto otřesech dostáváte do ruky stojí opravdu za to! No a nakonec je hodně dobré si pořídit velkou sadu nářadí, protože se setkáte snetradičními rozměry hlav šroubů a matiček. Tento výrobek by měli prodávat se slevou jako polotovar pro šikovné jedince, který si jej upraví podle sebe tak, aby mohl fungovat jak správně má...

HECHT 45

HECHT 45

Přidáno: 4. října 2021

• Slabý výkon, rozeštělovává se nastavení, ucpává se, špatný řetěz

Soused si tuto pilu koupil. No a od té doby mu pomáhám řezat dřevo svými opravdu profesionálními pilami Stihl a Husqvarna. Nejenže pila Hecht nemá potřebný výkon ale zároveň pravděpodobně soudruzi v Číně neví jak má vypadat řetěz na pilu. Nemá u hoblovacího zubu srávné vykrojení a materiál je opravdu zvláštní takže nabrousit ho je opravdu nadlidský výkon. Samozřejmě musíte očítat s tím, že pokud na broušení používáte kvalitní pilníky, přijdete o ně už při prvním broušení...

Nudíte-li se a potřebujete hodně cestovat, pořiďte si ji. Pro všechny kdož potřebují opravdu řezat dřevo doporučuji se vyhnout podobným šuntům a obrátit se na Husqvarnu nebo Stihl.

Hecht 900

Hecht 900

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 3. října 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

OBJEDNAL JSEM CO JSEM CHTĚL I KDYŽ U RECENZÍ VŠECH VÝROBCŮ KOZ JE POPISOVÁNO OSTŘÍ HRAN PO STŘÍHÁNÍ PLECHŮ. ZBROUSIL JSEM JE. PROBLÉM JE REKLAMACE OBJEDNANÉHO U PRODEJCE MALL - NEÚNOSNĚ DLOUHÉ, NEPRUŽNÉ, ZNEMOŽNILO MNĚ ROZŘEZÁNÍ ZÍSKANÝCH POLEN V DOBĚ NEDEŠTIVÉHO POČASÍ.

Přidáno: 2. října 2021

• Cena, tichý chod
  • Motor vydržel 30 minut, ozubení na válci prasklo.

Místo nové podlahy budu reklamovat, velmi nepříjemné. Něco jako Škopková: " třetí pumpička rozflákaná, taková blamáž"!

Ověřený zákazník Zahradní Technika Volejník Ověřený zákazník

Hecht IG 1100

Ověřený zákazník Jarabák.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2021

Zakoupeno v Jarabák.cz

• Mám dost špatné zkušenosti s EC (startování, zřejmě vliv paliva - občasné používání). Prozatím bez problému.
  • Prozatím jsem nic neshledal.

EC je přiměřená ceně, šikovné je příslušenství v textilní obalu, kde je i nálevka na plnění oleje, šikovné!

Hecht 1803 S

• Pojezd
  • Jednoduchá obsluha
  • Servis
  • Bez servisního manuálu

Špatná komunikace se servisem, sekačka byla dodána bez manuálu. Při požádání k zaslání v elektronické verzi nelze tedy jak v 19 století, možnost pouze Českou poštou která manuál stejně ztratí nebo půjde půl roku. Před měsícem mi bylo slíbeno že bude zaslán co nejdříve tak buď odeslán nebyl nebo do Vánoc dorazí pokud vůbec přijde.

Ověřený zákazník Zahradní palác Ověřený zákazník

Hecht 2022

Ověřený zákazník Jarabák.cz lišák

Přidáno: 25. září 2021

Zakoupeno v Jarabák.cz

Horkovzdušná pistole koupená podle výsledků v D testu. Za prodejní cenu vynikající, vyzkoušená v praxi ještě v den dodání, funguje bez problémů, splňuje podmínky pro běžného uživatele.

HECHT 946

HECHT 946