Recenze Hecht

Hecht 1000 bez pojezdu

Hecht 1000 bez pojezdu

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. srpna 2023

(naposledy upraveno 20. srpna 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Dobře se čistí.
  • Zadní lišta i košík naráží na každou nerovnost, je možné bezproblémové sečení jen při nejvyšším nastavení úrovně sečení.
  • Nevhodné madlo - po 10 min. mě bolela ruka - vzhledem k provedení páky (která navíc jde dost ztuha) nelze provést stisk až na doraz, aby páka přilnula ke konstrukci.
  • Špatné zacházení s košem na trávu. Špatně se nasazuje a špatně se i odnímá. Držák je zčásti schován pod poklopem a nemá pevné uchycení, ale takové, aby se tráva sypala ven, už když ho člověk sundává - z tohoto důvodu nelze využít celou kapacitu koše.
  • Hecht mě tedy zklamal. Chápu, že je to laciná sekačka, ale přeci jen...
Hecht 152 BTS

Hecht 152 BTS

Přidáno: 16. srpna 2023

• Síla
  • Neskutečné vibrace,30min.sečení a opravdu brní ruce.Nevím k čemu slouží aretace,když zaaretujete, motor nezmění otáčky,

Potřeboval jsem rychlou náhradu za můj starý Oleomac.Určitě bych si ho znovu nekoupil.Při častém používání hrozí Vazoneuróza.:-) Vibrace!

HECHT 6060

HECHT 6060

Ověřený zákazník iZelezarstvi Jindřiška

Přidáno: 16. srpna 2023

Zakoupeno v iZelezarstvi

Skvělý pracant za ty peníze.

Hecht 050TAH9L

Hecht 050TAH9L

Ověřený zákazník Jarabák.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. srpna 2023

Zakoupeno v Jarabák.cz

• prodloužení s pevnou aretací
  • velká páka (délka + převod)
  • relativně lehké
  • protiskluzové dlouhé rukojeti
  • širší patka, tak se nedá stříhat těsně u kmene
  • patka je hliníková, tak bude potřeba po nějaké době vyměnit, protože ji nůž prořeže
  • šroub patky se po nějaké době povolil, je potřeba jej pořádně přitáhnout (případně zajistit)
HECHT 5030

HECHT 5030

• po 1 sekání se madlo zohýbalo. Servis neprodává náhradní díly. Nekupovat

Vyhozené peníze oknem . Bez madla nic neposekáš.

Hecht 2022

Ověřený zákazník NAKO Ověřený zákazník

Přidáno: 7. srpna 2023

Zakoupeno v NAKO

• Výkon motoru
  • Žací hlava excentrická, zbytečně vibruje
  • Řetězová pila cuká, asi způsobeno převodem
  • Pilu lze pootočit jen na 1 stranu, lze řezat větve jen shora, nelze je napřed naříznout zespoda

Je lepší zakoupit 3 jednoúčelové a pro danou činnost vyladěné stroje než jeden víceúčelový s konstrukčními kompromisy.
I nově dodaná žací hlava byla excentrická, i když méně.

Hecht 900

Hecht 900

Ověřený zákazník Agroform Ověřený zákazník

Přidáno: 2. srpna 2023

Zakoupeno v Agroform

Poměr cena - kvalita odpovídá pro příležitostné použití. Nutno doladit pro řezání kratších klád vložením prkýnek apod...

Hecht 5484 SX 5 in 1

HECHT 6504

Ověřený zákazník PEDDY.cz Machi

Přidáno: 25. července 2023

Zakoupeno v PEDDY.cz

Vyzkoušeno, vse ok. Nema chybu. Nemusim lozit po žebříku abych dosahla na vyšši keře a ani se ohybat. Dosah i vic jak 3m a v pohode postříhá i silnejši větve. Splnil očekávání ve všech směrech. Mám z této řady i sekačku, takže baterie sedi stejna do obou. A hlavně se mi nikde neplete kabel.

Hecht 630

Hecht 630

Ověřený zákazník Zahradní Technika Volejník rotvajler

Přidáno: 25. července 2023

(naposledy upraveno 25. července 2023)

Zakoupeno v Zahradní Technika Volejník

• Docela lehký
  • Dost velká nevýhoda je v tom,že se musí při sekání zároveň držet pojistka +spínač!.Struna je příliš slabá,doporučuji vyměnit za silnější.
HECHT 5000

HECHT 5000

Přidáno: 23. července 2023

• Možná jen tá cena
  • Vše co na ni je,je nanic.Třeba:-mřížka sání motoru,který je pochopitelně dole u zemně,je brzo ucpaná.Hřídel motoru je dlouhá nekrytý a na ni se namotává tráva.Cívku,kdo vymyslel?!,toho je potřeba zavřít když to vyrobil a dostává za to peníze,tak tá je největší problém.Samozřejmě má tu stejnou i jiný výrobce nářadí zelené barvy,ale že si to nevyskoušeli jaká je se strunou práce,ruce jim uťat.Kovová průchodka pro strunu upadla při druhém sečení trávy kolem garáže.Průměr cívky,na kterou se namotává struna je tak malý,že nově namotaná struna,která je při prodeji namotaná na větší průměr,tak tá struna se při zadeklování hlavy vsune dovnitř a ten proces otevírání a navlíkání konců strun do dírek,si vícekrát nechci zopakovat.Ještě že byla tak levná.Strunu nahradím ocelovým drátem,třeba špicou z kola,a zevnitř ji zajistím svorkou z el.čokoládky.

Už při složení se mi zlomila rukojeť,ale potřeboval jsem poséct trávu,tak jsem ji oblepil kobercovkou-páskou.Levný,zbytečně vyrobený výrobek,použitelný jen jednou a to na mladou trávičku kolem kvítek.To ale zvládnu i větší silnější sekačkou,takže vlastně ani nevím proč je vyrobená,proč je na světě.Trento typ,s motorem u země a je jedno kdo to vyrobil už nikdy více.A při koupi jsem na to upozorňoval ale bylo mi řečeno,že si nikdo nestěžoval.Neva,budu chytřejší pro příště.NEBRAT ŽÁDNOU STRUNOVKU,KTERÁ MÁ STRUNU PRŮMĚRU 1, 1,2 mm svědčí to o tom jaká je tam hlava,která je to nejhorší na ni.

Hecht 2026

Hecht 2026

Luboš Částka Luboš Částka

Přidáno: 22. července 2023

• Koupený v akci Hechtu za hubana..
  • Malý výkon, nestíhá udržet tlak plazmovému řezáku a pneumatickému nářadí.

Kompresor jakž takž dobrý na ofukování prachu v dílně a na huštění pneumatik auta. Malá nádrž a jednoválcový kompresor zkrátka nestíhají dodávat dostatek vzduchu. Někdo tu psal, že se seká redukční ventil. Zkusím se podívat, jestli to není příčina mé nespokojenosti. Ale myslím, že se budu muset poohlédnout po dvouválcovém kompresoru s 50l tlakovou nádobou.

HECHT 1613

HECHT 1613

Ověřený zákazník Market-online.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. července 2023

(naposledy upraveno 22. července 2023)

Zakoupeno v Market-online.cz

• Neřezal jsem ani deset minut, a začalo se z něj kouřit.
HECHT 016123 Podložka pod bazén

Hecht 319

Ověřený zákazník Jarabák.cz Ludvík Šír

Přidáno: 17. července 2023

Zakoupeno v Jarabák.cz

Zatím jsem neměl čas to vyzkoušet.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25