Recenze Hecht

Hecht 6285 XL

Ověřený zákazník PEDDY.cz Rostislav Prokš

Přidáno: 19. března 2024

Zakoupeno v PEDDY.cz

• Pracuje podle mých představ ale zatím nemohu moc hodnotit, protože jsem s ním pracoval krátký čas.
HECHT G02FHN

HECHT 50

HECHT 50

Jan Dvořák Jan Dvořák

Přidáno: 6. března 2024

• samovolné povolování a utahování řetězu.
  • nerovnoměrně široká lišta
  • nevhodný a špatně umístěný vypínač
  • problematické startování
  • velká spotřeba paliva
  • netěsnost

Asi nejhorší vada u našich dvou kusů je, že se samovolně povoluje a utahuje řetěz. a teď opravdu nemyslím vlivem tepelné roztažnosti a vzhledem k tomu, že pily jsou nové, nebude to ani opotřebením řetězky, Nevím, zda je to hlavní příčinou, ale lišta je nerovnoměrně široká.

Dostali jsme dva kusy darem a oba jsou použitelné maximálně jako těžítko. Uříznete dvě polena, když se tedy pilu podaří nastartovat. (A startovat budete často, jelikož vypínač je tak super provedený a umístěný že se Vám bude sem tam sama vypínat.) no a řetěz má najednou vůli, že vyskakuje z lišty. Necháte pilu schladnout, dotáhnete řetěz na předepsanou vůli, pokusíte se nastartovat, párkrát zatočíte a pila se zadusí, protože řetěz se dotáhne až ohne lištu..

Za posledních dvacet let mi rukama prošlo hodně pil, Ať už z profesionálních řad Stihl a Husqvarny na těžbě, či z řad hobby Oleo-Mac, Riwall, VeGa atd. Ale tohle je za mě bez debaty opravdu velký špatný.

Nechávám ekologicky zlikvidovat, aby si s tím někdo neublížil.

Hecht 1848 2in1

Hecht 1848 2in1

Ověřený zákazník PEDDY.cz Honza

Přidáno: 5. března 2024

• Velký objem koše
HECHT 813

HECHT 813

Přidáno: 22. února 2024

• Pila zakoupena v rychlosti bohužel bez promýšlení v nejbližší kamenné prodejně HECHT
  • Na řezání dřevěných třísek a větviček do půl centimetru možná postačí
  • Pila nevydržela pracovat ani 10 minut
  • Jednání firmy HECHT při reklamaci otřesné
  • Zpracování a materiál velice nekvalitní
  • Vyhozené peníze

Pila nevydržela pracovat ani 10 minut při řezání čistých (bez hřebíků apod..) dřevěných prkének o přípustných rozměrech dle manuálu s tím, že v jednom z prkének (zrovna v takovém menším kousku), se kotouč zasekl a celý mechanismus se porouchal. Ihned, asi půl hodiny po koupi, jsem pilu jel vrátit prodejci, kde mi bylo řečeno, že už lze pouze reklamovat, což jsem ihned tedy udělal. Bylo mi řečeno, že je to formalita, že jsem obdržel nějaký vadný kus. Samozřejmě mi po týdnu přišlo vyjádření od HECHTU, že jsem pilu MECHANICKY poškodil a že se reklamace zamítá. Ano vzhledem k ceně produktu jsem neměl vysoká očekávání, ale říkal jsem si, že nějaký ten měsíc by posloužit mohla, ale opravdu jsem nečekal, že mi bude prodán vadný kus, který vydrží pracovat sotva 10 minut a ještě mi pak bude zamítnuta reklamace, když jsem dodržel manuál a opravdu řezal pouze dřevěná čistá prkénka o přípustných rozměrech. Firma HECHT už nikdy více! Velké zklamání

Firmě jsem dokonce jako reakci na zamítnutou reklamaci zaslal fota onoho prkénka s popisem jak a co se stalo a odpovědí mi bylo pouze, že si za svým rozhodnutím stojí a nazdar. Peníze nevrátí, nedají nový kus a ani nehodlají pilu opravovat.

HECHT 745

Hecht 2022

Ověřený zákazník iZelezarstvi Ověřený zákazník

Přidáno: 29. ledna 2024

Zakoupeno v iZelezarstvi

kolébkový přepinač s vypínací polohou uprostřed je poněkud nešťastné řešení

HECHT 3422

HECHT 3422

Ověřený zákazník NAKO Koki

Přidáno: 24. ledna 2024

Zakoupeno v NAKO

Funguje bez problémů. Pokud je určen na stavbu, je dobré mít ho na samostatný jistič (a fázi) . Zvlášt, když je stará elektroinstalace.
Někomu může vadit hluk ventilátoru, ale to je subjektivní dojem.

HECHT 3542

Přidáno: 3. ledna 2024

• vše je ok
  • super cena
  • kufr

Kupoval jsem na rekontrukci domu.
Nemám co bych vytknul, dělník se vším všudy.
Mohu jen doporučit.

Hecht 6284 XL

Hecht 6284 XL

sovaant sovaant

Přidáno: 19. prosince 2023

(naposledy upraveno 2. února 2024)

• Drtilo to dobře než...
  • Po 5 minutách se z motoru zakouřilo a konec. Pojistka nereagovala.

Zakoupeno v Kroměříži 18.12.2023 v 14:51. Reklamace v Kroměříži 18.12. 2023 v 15:45. Zpracováno cca 10 ks šlahounů z růží.
Uznaná reklamace, výměna elektromotoru. 17.1.2024

HECHT 9015

HECHT 9015

Ověřený zákazník iZelezarstvi Ověřený zákazník

Přidáno: 11. prosince 2023

(naposledy upraveno 11. prosince 2023)

Zakoupeno v iZelezarstvi

Ač jsem objednal produkt skladem, objednávka ze strany dodavatele zrušena. A teď mi přišel dotazník????
Za mě tedy nedoporučuji.
Myslím si, že není vhodné posílat dotazník spokojenosti na stornovanou objednávku dodavatelem.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 10. prosince 2023

(naposledy upraveno 10. prosince 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

Jak mám hodnotit produkt, který nepřisel, jelikož nebyl na skladě.

HECHT 5046S

HECHT 5046S

• samotná sekačka seče obstojně
  • relativně tichá
  • snadná manipulace
  • baterie jsou předražené šmejdy
  • ve výsledku velmi drahý provoz kvůli spatným bateriím

Po zkušenostech s provozem sekačky se zdá, že je nutné každou sezónu, resp. po několika sekáních, kupovat nový pár baterií. Nenechte se zlákat zdánlivě výhodnou cenou této sekačky, za nekvalitní baterie ve výsledku přeplatíte několikanásobek její ceny. Raději si ušetřete nervy i peníze a podívejte se po jiném výrobci.

HECHT 5046 5in1 accu s pojezdem

• Žádné
  • Otřesná kvalita baterie - nefunkční po 2 nabíjecích cyklech
  • Přemrštěná cena
  • Záruka na kapacitu baterie pouze 6 měsíců
  • Absence jakýchkoliv ochranných prvků, takže může velmi snadno dojít k podbití baterie
  • Tragický zákaznický servis při řešení reklamace

Důrazně nedoporučuji, za zlomek ceny seženete kvalitnější (nebo stejně nekvalitní) baterie u konkurence. Zakoupeny dvě baterie, obě vydržely dvě nabití, poté se odporoučely a už je nebylo možné nabít. Záruka mi nebyla uznána, protože záruka na kapacitu baterie je pouze 6 měsíců (byly zakoupeny v létě, kdy v tu dobu toho nebylo na zakládané zahradě tolik k sekání). Bez baterií jsou tím pádem veškeré zakoupené stroje (sekačka, multifunkční křovinořez vč. násad) naprosto k ničemu. Zákaznický servis (zdravím do Šestajovic) se jen alibisticky vymlouval na 6-měsíční záruku baterií, po četných urgencích byla jedinou snahou o jakousi kompenzaci sleva na novou baterii ve výši 10 procent - naprostý výsměch. Děkuji, už nikdy více a není zač.

HECHT snow shoes Protiskluzové boty

HECHT snow shoes Protiskluzové boty